Pečení

Vánoční pečení

I o Vánocích se dá jíst zdravě

Většina z vánočních cukroví se v Česku připravuje pečením ze směsi mouky, cu­kru, vajec a más­la, k tomuto základu se pak podle druhu cukroví přidává kakao, čo­koláda, vlašské a lís­kové ořechy, strouhaný kokos a kan­dované ovoce…tradice, je tradice, ale Vánoce nemusí být čas obžerství a stačí ubrat cukr nebo vyměnit mouku za tu zdravější variantu. A co takhle přidat Matchu? Vyzkoušejte netradiční variace, která vás mile překvapí.

Zdravá strava pro život s chutí

Chcete být v kondici, mít více energie a přitom si užít všechny chutě přírody? Přemýšlíte, že byste vyzkoušeli zdravé potraviny, ale máte tak nějak v hlavě uloženo, že co je zdravé, nemůže být chutné? Allna­ture tento mýtus boří! Proto do své nabídky vybírají jen potraviny vyrobené šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby v nich zůstalo zachováno vše dobré, co příroda do rostlin uložila. 

 

Přečíst více

Allnature
orechy

Oříškománie a sušené plody

Ořechy, semínka a sušené plody mají velký přínos pro naše zdraví. Všechno je získávané přímo z přírody a jedná se tak právě o velmi zdravé potraviny.

 

Objevit

Snӓksy

Co ořech, to kvalitní křupnutí. Co ovoce, to chuť plná šťávy. Je libo pražený kešu oříšek, dokonale máslový pekan nebo dračí ovoce sušené mrazem? Všechny tyhle a další laskominy najdete v pytlíku se štítkem Snäksy.

 

Objevit

Snӓksy
mouka

Není mouka jako mouka

Pro bílou mouku už nebude ve špajzce místo. Obohaťte svou kuchyni o nové možnosti a objevte mouky, které nejenže změní chuť vašeho tradičního cukroví, ale také přidají i na nutriční hodnotě a přispějí k vašemu zdraví.

Allnature

Allnature je česká značka zdravé výživy. Jejich potraviny jsou určeny těm, kteří chtějí být v kondici, mít více energie a přitom si užít všechny chutě přírody. Allnature boří mýtus o tom, že co je zdravé, nemůže být chutné. Proto do své nabídky vybírají jen potraviny vyrobené šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby v nich zůstalo zachováno vše dobré, co příroda do rostlin uložila.

 

Objevit

Allnature
cukr

VYMĚŇTE BÍLÝ CUKR za zdravější alternativu

Rozmýšlíte nad tím, co všechno napečete? Ale ne, všude je cukr a vidina zase těch kil nabraných o Vánocích vás děsí. Objevte alternativu k bílému cukru a napečte všechno cukroví co milujte bez výčitek.

Pomazánky

Linecké kolečka jsou v Česku druhé nejoblíbenější cukroví. Není čas to letos ještě maličko oživit a vylepšit? Nemusí to být jen jahodová marmeláda, zkuste i exotičtější příchutě a co to takhle slepit arašídovým máslem? Všichni se budou olizovat a tento druh zmizí ze stolu jako první.

pomazánky
Aporosa

Aporosa

Vytuňte své vánoční cukroví nebo si jen tak smlsněte na lahodném krému s jemnou konzistencí. Varování: Po otevření může dojít ke konzumaci krému na jedno posezení :-)

 

Objevit

Recepty

Vánoce se blíží a s nimi čas voňavého pečení vánočního cukroví. Ať už pečete, nebo patříte do tábora jedlíků, málokdo mu dokáže odolat, taky kdy jindy si můžeme dovolit trochu zhřešit a vychutnat skvělé domácí cukroví, než právě o Vánocích? Pokud vás děsí představa kil navíc, které se vám tak pěkně podařilo dát před létem dolů, nebojte, máme pro vás připravené fit odlehčenější recepty a pro gurmány i starou dobrou klasiku našich babiček.

Tradiční recepty vs. zdravější varianta

Zdravé vánoční cukroví můžete připravit podle klasických receptů na cukroví, kdy sami podle oka a uvážení vyměníte dané suroviny za zdravější variantu. Nebo se můžete podívat přímo na zdravé recepty. Zdravá varianta je přece jen více stravitelná, rozmanitější a zajímavější, ale máslo je máslo…tak co vyzkoušíte vy?

Prozkoumat

Tradiční recepty vs. zdravější varianta
Mixit

Když nejste zrovna pekařský mistr

Znáte to, když příjde nečekaná návštěva a každý v době Vánoc očekává, že máte napečeno nejméně 10 druhů cukroví, jenže vy nejste zrovna mistr cukrář…No a co? Máme pro vás skvělej tip! Co takhle mít doma zásobu z Mixitu! Teda pokud to nespapáte dřív všechno sami. 

Pozor vysoce žravé

Pomocníci do kuchyně

Pečte a vyrábějte s kuchyňskými roboty Sencor

Sencor má širokou nabídku multifunkčních kuchyňských robotů pro každého s bohatým příslušenstvím v mnoha barvách, včetně celokovových modelů. Ať už chcete šlehat šlehačku, míchat těsto na cukroví, chleba nebo knedlíky, kuchyň­ské roboty Sencor jsou připraveny vám pomoci.

Sencor

Vánoční úklid

Vánoční úklid