Zpět do poradny
Dotaz z 23. 2. 2025
Dobrý den, po pádu v helmě na SNB před čtyřmi dny mi neustává bolest hlavy. Ibalgin ani Aulin nezabírá. Potíže se stupňují i při lehčích otřesech a pohybu.
Na dotaz odpovídá:

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.

Dobrý den,

pokud bolest hlavy přetrvává čtyři dny a bolest nereaguje na analgetika (Ibalgin, Aulin) a příznaky se zhoršují při otřesech či pohybu, může jít o známky vážnějšího poranění hlavy. 

Doporučuji okamžitě kontaktovat lékaře, aby vás odborník vyšetřil a případně provedl potřebné diagnostické vyšetření.

Sledujte další příznaky. Pokud se objeví zvracení, malátnost, poruchy koordinace, změny vidění nebo jiné neobvyklé symptomy, v takovém případě neprodleně vyhledejte lékařkou pomoc.

S pozdravem Pavel Horký.

Užitečné?

Články

Všechny články

Nejhledanější témata

LékyZdraví a prevenceNemoci a příznakyDoplňky stravyBolestLékové interakceInfekceŽenské zdravíDuševní zdravíZažíváníKůžeBylinkyImunitaVitamíny a minerályAntikoncepceTěhotenstvíAntibiotikaMagnesiumProbiotikaIntimní problémyDermokosmetikaDětiPohybový systémMenstruaceAlergieVztahy a sexVýživaOči a ušiHubnutíŽíly a cévyKloubyMužské zdravíNervový systémCholesterol a krevní tlakMočové cestyIntimní hygienaÚsta a zubyVitamin DPéče o těloDiabetesErekceLaktobacilyDotaz na lékárnyKašelEkzémHomeopatieOmega 3-6-9Chřipka a nachlazeníKojeníDýchací soustavaVitamin CBolest v krkuVlasy a nehtyPéče o pleťDezinfekceCestování a výletyHorečka, zvýšená teplotaNespavostNadýmáníDětské nemociRegeneraceZácpaDetoxikaceSpánekAlkoholSportSvalyMazlíčciVaginální infekceMateřství a rodinaKřečové žílyŘedění krveOstropestřecReceptyKrásaOběhový systémPrvní pomocDětská výživaOpalováníDomácnostRýmaNáplastiOparKoronavirusProstataDomácí cvičeníPřírodní kosmetikaInkontinenceSuperpotravinyČlánkyKontraindikaceLepekKosmetika pro mužeVegani a vegetariání

Podobné dotazy

Nejnovější dotazy

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy