Bolest hlavy, migréna
Cena
Akce a slevy
Značky
Acifein (1) Acylcoffin (1) Acylpyrin (2) Anopyrin (1) Aspirin (5) Brufen (4) Cetalgen (1) Coldrex (2) Dexoket (2) Dr.Muller (2) Galmed (2) Gingio (1) Ibalgin (5) Iboval (3) Ibumax (2) Inflanor (1) Jadob (1) Mueller (1) Nalgesin (2) Nurofen (12) Panadol (6) Paralen (9) Paramax (1) Saridon (1) Sinupret (1) Valetol (2) Voltaren (2)
Produktové řady
Váha
Režim výdeje
Velikost
Účinná látka
Indikační skupina
Na co je
Trápí mě
Forma
Věk
Vlastnosti
Velikost balení
959 Kč
EZ Relief™ Migraine Cap Gelová čepice proti migréně a bolesti hlavy
199 Kč
169 Kč s akcí: Sleva 15 %
Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek
6,63 Kč / 1 tobolku
85 Kč92 Kč
-7 %
76 Kč s akcí: Sleva 10 %
400mg 30 tablet
2,83 Kč / 1 tabletu
149 Kč
127 Kč s akcí: Sleva 15 %
Duo 500mg/200mg 20 tablet
7,45 Kč / 1 tabletu
209 Kč
167 Kč s akcí: Sleva 20 %
40mg/ml por.sus 100 ml
20,90 Kč / 10 ml
319 Kč
271 Kč s akcí: Sleva 15 %
pro děti jahoda 20 mg/ml 200 ml
15,95 Kč / 10 ml
349 Kč
297 Kč s akcí: Sleva 15 %
pro děti 4% 40mg/ml Pomeranč 100 ml
34,90 Kč / 10 ml
59 Kč63 Kč
-6 %
50 Kč s akcí: Sleva 15 %
Novum 500 mg 24 tablet
2,46 Kč / 1 tabletu
153 Kč159 Kč
-3 %
130 Kč s akcí: Sleva 15 %
500mg obalené tablety 20 ks
7,65 Kč / 1 ks
279 Kč299 Kč
-6 %
237 Kč s akcí: Sleva 15 %
C 20 šumivých tablet
13,95 Kč / 1 tabletu
399 Kč
339 Kč s akcí: Sleva 15 %
500mg obalené tablety 80 ks
4,99 Kč / 1 ks
Bolest hlavy, migréna - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bolest hlavy, migréna ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru