Chci se zeptat, občas mě začne tupě bolet od varlete až k žaludku, byl jsem na hodně vyšetřeních ale nic moc se nikde neukázalo jen varikokéle 1 stupně, urolog mi předepsal detralex 2 ráno a po měsíci to vysadit jen na 1 ráno, tak nevím zda to k něčemu bude popravdě a používám každé ráno isoptin sr240 ( půl prášku ). Tak se chci zeptat zda v tom nebude nějaký problém. Děkuji

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
Detralex se s Isoptinem běžně nekříží, takže problém nehrozí. U varikokély může Detralex udělat kus práce, protože posiluje obecně žilní stěnu. Další možnosti u varikokély jsou režimová opatření (omezit námahu, podpůrné prádlo, chlad, léky proti bolesti - Paralen, případně i léky typu Venoruton). Kdyby bolesti neustávaly, proberte s urologem i možné chirurgické řešení, není třeba snášet bolesti, když jsou k dispozici řešení.
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Venoruton forte 500 mg 60 tablet
Paralen 500 mg, 24 tablet
Podobné dotazy
Kombinace oxizepamu a ibuprofenu 600mg.
BolestLékové interakceLékyDobrý večer chtěl jsem se zeptat na kombinaci oxizepamu 25mg 3×deně a ibuprofenu 600mg.Mám třikrát operované záda a oxizepam používám na odbouraní závislosti na alkoholu.Děkuji předem za informaci a s pozdravem. P.P.
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.
