
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
oba léky mají svá rizika a o jejich dávce musí rozhodnout pouze lékař. Derin i Zolpinox mohou zvyšovat riziko noční zmatenosti, pádů, ospalosti a poruch rovnováhy.
Zolpinox může být z hlediska návykovosti méně vhodný než Derin.
I nízká dávka Derinu může přispívat k přibírání a zvýšené chuti k jídlu.
S pozdravem
Pavel Horký
Podobné dotazy
Nespavost Triticco AC75
Duševní zdravíLékyMagnesiumNa akutní nespavost mi byl předepsán Triticco AC 75m beru teď 1 tabletu, ale ani nižší dávky ani tato nefungují, spím max 3 hodiny a pak už to nejde někdy ještě na hodinu usnu.Beru s navyšováním přes 3 týdny. Navíc Navíc mám sucho v ústech, jsem dopoledne malátná, slabá. Přivítala jsem to nevyspání, ale odpoledne ze mě vše spadne, jsem unavená, ale ne jako dopoledne. Dr. mi řekla, že "už neví, co se mnou"
Děkuji za laskavé posouzení.
Antidepresiva
Doplňky stravyDuševní zdravíLékyDobrý den. užívám ráno Argofan a Progabalin stejně mě po nich není líp můžu přestat užívat , když se necítím lépe. Užívám již delší dobu chci to zkusit jestli se mi neudělá lépe. Začala jsem je brát kvůli závislosti na alkohol který jsem dobře zvládla si odepřít.Byla jsem v psychiatrické léčebně ,protože mě nebylo dobře a není mi do dnes. Děkuji za odpověd.
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Jde o šlachy nebo klouby.
BolestLékyČekám na termín ortopeda. Bolí mě od kloubu prsrenicku az o dlane. Nemohu plne sevrit daln a plne uchopit předmětu
Leduju, zkusila jsem Voltaren, zatím žádná úleva. Plný klid není možný, žije sám a nějak se obstarat musím
Tbl jako Diclofenak apod nesmim, reflux. Jak si ulevit, abych mohla fungovat. Dekuji
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.









