Zpět do poradny
Dotaz z 26. 6. 2026
Dobrý den, mám dotaz. Ráno beru Letrox 150 za jak dlouho brát Selen, Detralex, a Urixin. Při obědě beru Omega-3 a Zinek, večer hořčík bisclynate a Arterin . Poraďte mi prosím jak postupovat v užívání. Děkuji
Na dotaz odpovídá:

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.

Dobrý den,

Letrox se obecně užívá ráno nalačno. Detralex se pak užívá spíše po jídle, např. po snídani. Od Letroxu je hlavně důležité oddělit doplňky stravy (zejména zinek a hořčík) - mohou totiž ovlivnit vstřebávání, tedy dejte rozestup alespoň 2-3 hodiny.

Omega-3 a Zinek lépe např. po obědě.

Hořčík je případně možné užívat večer. 

S pozdravem

Pavel Horký

Užitečné?

Články

Všechny články

Nejhledanější témata

LékyZdraví a prevenceNemoci a příznakyDoplňky stravyBolestLékové interakceInfekceŽenské zdravíDuševní zdravíZažíváníKůžeBylinkyImunitaVitamíny a minerályAntikoncepceMagnesiumAntibiotikaTěhotenstvíProbiotikaDětiPohybový systémDermokosmetikaIntimní problémyAlergieMenstruaceHubnutíVztahy a sexOči a ušiVýživaŽíly a cévyKloubyMužské zdravíNervový systémMočové cestyCholesterol a krevní tlakÚsta a zubyDotaz na lékárnyKašelVitamin DIntimní hygienaDiabetesErekcePéče o těloHomeopatieLaktobacilyEkzémOmega 3-6-9Chřipka a nachlazeníKojeníDýchací soustavaNespavostBolest v krkuVitamin CDezinfekceVlasy a nehtyHorečka, zvýšená teplotaNadýmáníCestování a výletyPéče o pleťZácpaDětské nemociMazlíčciRegeneraceAlkoholDetoxikaceSpánekSportSvalyVaginální infekceMateřství a rodinaKřečové žílyŘedění krveOstropestřecReceptyKrásaPrvní pomocOběhový systémRýmaDětská výživaOpalováníDomácnostProstataNáplastiOparKoronavirusDomácí cvičeníPřírodní kosmetikaInkontinenceSuperpotravinyČlánkyKontraindikaceLepekKosmetika pro mužeVegani a vegetariání

Podobné dotazy

Nejnovější dotazy

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy