Dotaz z 26. 6. 2026
Dobrý den, mám dotaz. Ráno beru Letrox 150 za jak dlouho brát Selen, Detralex, a Urixin. Při obědě beru Omega-3 a Zinek, večer hořčík bisclynate a Arterin . Poraďte mi prosím jak postupovat v užívání. Děkuji

Na dotaz odpovídá:
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
Letrox se obecně užívá ráno nalačno. Detralex se pak užívá spíše po jídle, např. po snídani. Od Letroxu je hlavně důležité oddělit doplňky stravy (zejména zinek a hořčík) - mohou totiž ovlivnit vstřebávání, tedy dejte rozestup alespoň 2-3 hodiny.
Omega-3 a Zinek lépe např. po obědě.
Hořčík je případně možné užívat večer.
S pozdravem
Pavel Horký
Užitečné?
Doporučené produkty
Podobné dotazy
Nejnovější dotazy
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.









