J.Zelenka

Mgr. Martina Macfeldová
Dobrý den, Lipo C Askor Forte je doplněk stravy, který můžete užívat v době kojení. Vitamin C přechází do mateřského mléka a ve vysokých dávkách by mohlo dojít k vyrážkám u kojeného dítěte. Neberte už další doplňky stravy s vitaminem C. Doporučená denní dávka vitaminu C pro kojící ženy je 120mg. Tento doplněk obsahuje vyšší dávky. Užívala bych ob dva dny jednu tabletu nebo existuje stejný přípravek v tekuté formě a zde bych volila dávkování 2ml denně. S přáním pěkného dne. M.M.
Nejnovější dotazy
Ráda na lecbu
BolestDne 25.8,nasazena pevná ortezá, štiplé koleno,1.10,oorteza ex,koleno srostlo, ortéza ex,diagnostika artróza,aplikována inj.KH cingál do kolena,8.10.rcp condrosulfu 800,asi za 3 dny užívání,nastaly velké bolesti,všech kloubů obě kolena kyčle kotníky citlivost stehenních svalů na dotyk,bolesti. stálé v pohybu i klidu a v noci,po konzultaci s lékařem rcp zaldiar37,bez výsledku, spíše zhoršení,bolesti i třísel,nemožnost spát,kvůli bolesti i krize,je mi 80let,prášky žádné neberu,bolesti před úrazem nebyly,pouze pocit necitlivých kotníků a nártů,klouby a kříž bez potíží, můžou být bolesti od condrosulfu,kdy zabere,či mám že 3mes kůry využívanou polovinu,mám dále užívat,nebo vysadit a skončit,v 3/26,plánovaná další aplikace inj.KH,cingál, případně co jiného na bolest a jestli jsou bolesti od condrosulfu,pak jak dlouho trvá než přejdou děkuji za radu
zobrazit odpověďPrášky na tlak ano, či ne?
Cholesterol a krevní tlakZdraví a prevenceDobrý den. Je mi 29 let a moje doktorka mi nařídila domácí měření tlaku, že prý ho mám vysoký. Měření se pohybují od 122/61 do 145/65...obvykle je kolem 137/63...Doktorka mi chce napsat prášky na snížení tlaku, ale nevím, jestli se mi je chce brát v tomhle věku. Mohl byste mi říct váš názor, zda si je nechat napsat, nebo zkusit ještě změnit životní styl? Vážím 87kg a spánek je mezi nočními směnami průměrně 2 - 4h, jinak většinou 6h denně v průměru naspím. Mockrát děkuji za váš názor.
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.










