L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 110 Fair Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil 10 in 1 bezoplachová péče 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
153 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čisticí voda s kyselinou salicylovou 400 ml
3,83 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long Waterfall Waves Mousse, 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elnett Fragrance Free Micro-Diffusion lak na vlasy 300 ml
5,07 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long Air Volume Suchý Šampon 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals denní rozjasňující péče s vitamínem C 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals oční krém s vitaminem C 15 ml
100,67 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron noční hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 1.5 Taupe, 4.22 g
3 530,81 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Korektor 12 Soft Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H Hydratační maska s kyselinou hyaluronovou, 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Styling pro rozcuchané vlasy, 75 ml
19,87 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
Micelární voda s růžovou vodou Skin Naturals 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
dvoufázová micelární voda s olejem pro odstranění voděodolného make-upu 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron specialist vyplňující vyhlazující tonikum 200 ml
7,45 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Anti-imperfection čisticí gel 150 ml
9,93 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


