
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
multivitaminové přípravky pro kojící ženy obsahují v naprosté většině případů v nějaké formě železo.
U některých šumivých multivitaminů, ale výrobce povoluje jeho užití při kojení, např. Additiva Multivitamin šumivé tablety (různé příchutě, nicméně existují i tyto multivitamíny v kombinaci s minerály a kofeinem a ty již doporučené nejsou).
Další je např. Haas Multivitamín pomeranč 20 šumivých tablet.
Nicméně se skutečně jedná pouze o vitamíny, pokud jsou třeba doplnit další látky, je třeba k nim vybrat další přípravky.
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Haas Multivitamín pomeranč 20 šumivých tablet
Podobné dotazy
Nejnovější dotazy
Dotaz
Duševní zdravíHubnutíLékyDobrý den,slyšela sem ze jsou léky (antidepresiva)které redukují váhu a chtěla bych jestli by jste mi poradili jejich název. Musím brát dlouhodobě a váha mi leze nahoru i když skoro nejím.Bohužel moje paní doktorka mi pořád píše ty ke kterým jsou hned komentáře že lidé pribírají. Mohu tedy poprosit přímo název ať si mohu říct o recept.Děkuji
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.
