Dobrý den,
u těchto léčiv je postupné snižování naprosto správně. Sice 2 měsíce užívání není tak dlouhá doba na to, aby následné vysazování bylo problematické, nicméně záleží i na okolnostech a na současném psychickém stavu.
Někdy těžko odlišit příznaky z vysazení (u Lexaurinu se dá hovořit přímo o abstinenčních příznacích) od psychické nepohody, která může zůstat z dob před užíváním léku a může být pouze překryta léčivy.
V každém případě je klíčem zlepšení psychického stavu. V první řadě úpravou stravy. Z doplňků stravy, které při těchto stavech pomáhají lze zmínit hořčík a Omega-3 mastné kyseliny.
Pokud se příznaky projevují jako zvýšená úzkost, tenze svalů, bolest hlavy, někdy i motání, pak by bylo možné užívat společně s hořčíkem např. Lavekan nebo Guajacuran.
Pokud by i přesto byly potíže obtěžující, je možné Lexaurin za porady lékaře snižovat ještě postupněji.
S pozdravem
Pavel Hokrý
Zdravím, užívám leky na vysoký tlak triplexam a betaloc ráno a večer prestarium neo, k tomu milgammu n na krční páteř a na doporučení moji lékařky jsem brala libretto, to je teď nedostupné tak bych se chtěla zeptat jakými doplňky ho nahradit a hlavně jak zkombinovat s léky na vysoký tlak, ráda bych měla něco v kombinaci horcik a omega, a prosim o radu co s čím se dá brát společně. Diky moc
zobrazit odpověďPo tragické smrti dcery před 25 lety neusnu bez 3 tbl. Zolpidemu. Spím celou noc a ráno se cítím odpočatá. Myslíte, pane doktore, že bych s tím měla pokračovat nebo snižovat dávky? Teď mi ještě zemřel manžel před 3 roky na rakovinu slinivky . byl pryč během 3 měsíců. To mne ještě dorazilo -byli jsme spolu 40 let,Jsem teď docela sama, navíc mám gonartrozu v obou kolenou a je mi 78 let.Operace se moc bojím. CHodím špatně a s bolestmi.Prosím, poraďte mi, napište mi Váš názor . zvážím ho.
Dobrý den, vybírám ochranu proti slunci určitě chci od Biodermy a SPF 50 jen nevím co je účinnější nebo vhodnější prosím o vysvětlení voda nebo mlha či sprej co je lepší jaký je rozdíl co více chrání.... Děkuji
zobrazit odpověďDobry den uz jsem zde psala na kombinaci léků cipralex a xanax mohu k tomu použít i probiotika ?
První dávka cipralexu jsem mela rano a cely den me trápí průjmy a žaludek na vodě xanax jsem si prala asi 2h po pulce cipralexu
Mohu nasadit probiotika od Biopronu Balance
Dobrý den, ráda bych se zeptala o co se jedná. Okolo úst spíše u krajů brady se mi začalo pár let zpět vždy v jarním období dělat místa s vyrážkou ( aalergii ? ) Jsou to malé červené pupínky, trošku svědí,lehce pálí občas jsou i plné vodičky ale zároveň je místo suché. Předem Děkuji za opověď.
zobrazit odpověďOdborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.