Lékárnička
Každý z nás je občas nemocný nebo zraněný. A často přichází tyto obtíže nečekaně, v nejméně vhodnou dobu – večer a o víkendu. Nejen proto bychom doma měli mít správně vybavenou domácí lékárničku. Že nevíte co všechno do ní patří? My vás s tím rádi pomůžeme.

Alergie

Už cítíte jako ve vzduchu? Sláva. Raduje se jen ten, kdo není alergik. Červené opuchlé oči, věčně odřený nos od rýmy, škrábání v krku a svědění kůže. Romantika v přírodě se nekoná. Připravte se s námi na pylovou sezónu a nenechtejte si jedno z nekrásnějších období v roce znepříjemnit.

Kalendář alergika
na výlety

Na vaše výlety

Odjezd na dovolenou je spojen s nepříjemnou činností a tou je balení. Nezbytnou součástí vašeho zavazadla by měla být lékárnička ať už jedete k moři nebo po krásách Česka, lékárnička by měla být zabalena vždy jako první.

Připravte se na všechno

Připravte se na všechno

Venku se oteplí a děti jsou jak urvaní ze řetězu, takže tu máme spoustu slziček a odřených kolen. Manžel si na plno v autě pouští klimatizaci a rázem je z toho rýmička a bolení v krku a vy už to nezvládáte všechno poslouchat…ještěže máte v lékárničce něco od bolesti hlavy. V tomto případě platí více než jindy, že štěstí přeje připraveným.