Silikonové venušiny kuličky - Svakom - nejlevnější produkty (3 produktů)

Venušiny kuličky jsou oblíbené nejen pro své stimulační schopnosti. Jsou také skvělou pomůckou pro posilování pánevního svalstva. Odborníci je vřele doporučují ženám po porodu a ženám pokročilejšího věku, ve kterém mohou přicházet problémy s …

Zobrazit více

Venušiny kuličky jsou oblíbené nejen pro své stimulační schopnosti. Jsou také skvělou pomůckou pro posilování pánevního svalstva. Odborníci je vřele doporučují ženám po porodu a ženám pokročilejšího věku, ve kterém mohou přicházet problémy s inkontinencí. Silikon navíc přináší další pozitivní vlastnosti, které v sobě tato praktická erotická hračka skrývá. Víte jaké?

Výhody silikonu

Kuličky v této kategorii jsou, včetně poutka, vyrobeny z kvalitního lékařského silikonu, který se velmi rychle přizpůsobí lidské teplotě. Jejich povrch je hedvábně hebký. Charakteristickými vlastnostmi silikonu jsou především zdravotní nezávadnost, ohebnost, barevná stálost a dlouhá životnost. Venušiny kuličky se také skvěle čistí a udržují. Většina erotických pomůcek se dnes vyrábí právě z lékařského silikonu, na který nevznikají alergické reakce. Oproti tomu alergie na latex je častou komplikací.

Jak používat venušiny kuličky?

Žádná věda v tom není. Pokud je potřeba, naneste na kuličky lubrikační gel a zaveďte jednu po druhé do pochvy tak, aby poutko zůstalo venku. Ucítíte příjemné chvění způsobené kovovým závažím, které naráží o stěny kuliček. Automaticky tak začnete zatínat svaly v podbřišku a tím i posilovat pánevní dno. 

Údržba venušiných kuliček

Silikonové kuličky jsou vodotěsné, proto je s klidem po použití můžete umýt mýdlem bez glycerinu a opláchnout pod vlažnou vodou. Ošetřete je dezinfekcí určenou pro erotické pomůcky ze silikonu a nechte pár minut volně oschnout. 

Nejlépe hodnoceným produktem je Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball. Zákazníci nejlépe hodnotí řady Lady Dreams, FunFactory a Svakom.

Svakom Gejša kuličky Nova Kegel Balls zelené 3 ks

Svakom Gejša kuličky Nova Kegel Balls zelené 3 ks

Můžete mít v pondělí 20. 5.
Svakom Nova Kegel Balls Fialové 3 ks

Svakom Nova Kegel Balls Fialové 3 ks

Můžete mít v pondělí 20. 5.
Svakom Venušiny kuličky Nova Plum Red 3 ks

Svakom Venušiny kuličky Nova Plum Red 3 ks

Můžete mít ve středu 29. 5.
Silikonové venušiny kuličky - Svakom - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Silikonové venušiny kuličky - Svakom - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Silikonové venušiny kuličky - Svakom - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Svakom Gejša kuličky Nova Kegel Balls zelené 3 ks
5 / 1x
preventivní pomůcka - dobrý povrch, praktické očko pro vyndání
Recenze produktu: Pretty Love Venušiny kuličky Orgasmic Ball 2 ks
5 / 1x
Perfektni na posileni panevniho dna. Po prvnim tydnu vidim vysledky.
Recenze produktu: Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball
4.9 / 7x
10

Podívejte se na produkty z kategorie Silikonové venušiny kuličky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Silikonové venušiny kuličky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Silikonové venušiny kuličky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.