Léky na vlhký kašel - ACC (6 produktů)

Vlhký kašel je kašel s vykašláváním hlenu. Je to obranný reflex, kterým se organismus snaží vyčistit dýchací cesty. Vlhký kašel se primárně léčí expektorancii a mukolytiky.

Zobrazit více

Vlhký kašel je kašel s vykašláváním hlenu. Je to obranný reflex, kterým se organismus snaží vyčistit dýchací cesty. Vlhký kašel se primárně léčí expektorancii a mukolytiky.

Co je dobré na vykašlávání hlenů?

Mezi nejúčinnější a  nejlepší léky na kašel se řadí především různé druhy sirupů, kapek či šumivých tablet. V naší nabídce ale také najdete přípravky s kratším působením (dávkování po 4 hod) i s dlouhodobým účinkem (stačí užívat 1x denně). Vždy je však při užívání mukolytik a expectorancií potřeba dodržovat pitný režim a dostatek tekutin zajistit nejlépe pitím bylinkových - průduškových čajů.

 

Zákazníci si oblíbili značky Ambrobene a Mucosolvan. V případě, že jste si nezvolili žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Kapky na vlhký kašel, Sirupy na vlhký kašel a Tablety na vlhký kašel. Nejlépe hodnoceným produktem je Ambrobene , roztok k perorálnímu podání a inhalaci 100 ml. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Léky na vlhký kašel - ACC - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na vlhký kašel - ACC ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na vlhký kašel - ACC lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Thymomel perorální sirup 250 ml
5 / 9x
Stará, ale dobrá klasika.
Recenze produktu: Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg 25 tablet
5 / 11x
Keďže je pre mňa púohodlnejšie zobrať na vykašliavanie tabletku, tak kupujem tie, 8 mg mi vždy v pohode zabrali i pri komplikovanejších ochoreniach DC.
Recenze produktu: Megafyt Fenyklový léčivý čaj sáčky 20 ks
5 / 4x
Docela ujde
Recenze produktu: Ambrosan 60 mg 20 tablet
5 / 1x
Na nachlazení a začínající virozu to nejlepší
Recenze produktu: Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30 ml
5 / 4x
Recenze produktu: Ambrobene , roztok k perorálnímu podání a inhalaci 100 ml
5 / 2x
Doporučuji
Recenze produktu: Kaloba perorální kapky, roztok 50 ml
5 / 37x
Kapky jsou sice hořké, ale zabírají rychle a tak jak mají,
Recenze produktu: Bromhexin 8 KM kapky 8 mg/ml 20 ml
5 / 1x
Je dobrý při začínajícím kašli a bolesti v krku.Usnadňuje vykašlávání.
Recenze produktu: Prospan sirup 100 ml
5 / 7x
👍
Recenze produktu: Bronchipret ® 20 tablet
5 / 5x
vyhovuje,účinné

Podívejte se na produkty z kategorie Kašel vlhký – vykašlávání seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Kašel vlhký – vykašlávání. V kategorii Kašel vlhký – vykašlávání najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.