Kyselina acetylsalicylová - Horečka (9 produktů)

Kyselina acetylsalicylová (KAS) je účinná látka, která se používá k léčbě bolestí hlavy, svalů, kloubů, při horečnatých stavech a zánětu. Je to analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé léčivo. V nízkých dávkách (100mg) se používá také k sekundární prevenci srdečních a cévních onemocnění jako je srdeční infarkt a cévní mozková příhoda, a to díky svému antiagregačnímu působení (brání shlukování krevních destiček a tedy nadměrnému srážení krve).  Sekundární prevence znamená podávání osobám s vysokým rizikem kardiovaskulární příhody, např. již po jednom infarktu. K tomuto účelu máme v nabídce přípravky Aspirin Protect  nebo Stacyl

Zobrazit více

Kyselina acetylsalicylová (KAS) je účinná látka, která se používá k léčbě bolestí hlavy, svalů, kloubů, při horečnatých stavech a zánětu. Je to analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé léčivo. V nízkých dávkách (100mg) se používá také k sekundární prevenci srdečních a cévních onemocnění jako je srdeční infarkt a cévní mozková příhoda, a to díky svému antiagregačnímu působení (brání shlukování krevních destiček a tedy nadměrnému srážení krve).  Sekundární prevence znamená podávání osobám s vysokým rizikem kardiovaskulární příhody, např. již po jednom infarktu. K tomuto účelu máme v nabídce přípravky Aspirin Protect  nebo Stacyl

Léky s kyselinou acetylsalicylovou

Kyselina acetylsalicylová je nejstarším synteticky připraveným léčivem, které se běžně používá např. pod obchodními názvy AspirinAcylpyrinAnopyrin a další. Patří mezi nejčastěji předepisovaná léčiva. Tato látka by se neměla užívat v posledních třech měsících těhotenství. Přípravky s obsahem kyseliny acetylsalicylové se nesmí podávat dětem a dospívajícím do 16 let v průběhu horečnatého onemocnění.

Kyselina acetylsalicylová a další účinné látky

  • kofein - kyselina acetylsalicylová se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Acylcoffin)
  • paracetamol - kombinací těchto látek se docílí intenzivnějšího analgetického účinku (Migralgin, Acifein)
  • vitamín C - látka posilující imunitu se přidává ke kyselině acetylsalicylové v oblíbených přípravcích na chřipku Aspirin C a Acylpyrin+C

 

Zákazníci si oblíbili značky Aspirin, Acylpyrin a Acylcoffin. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Acylpyrin 500 mg 10 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Acylpyrin 500 mg 10 tablet

Acylpyrin 500 mg 10 tablet

Můžete mít dnes
Aspirin C 20 šumivých tablet

Aspirin C 20 šumivých tablet

Můžete mít dnes
Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Můžete mít dnes
Acylpyrin 500mg 15 šumivých tablet

Acylpyrin 500mg 15 šumivých tablet

Můžete mít dnes
Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Můžete mít dnes
Aspirin ® C 10 šumivých tablet

Aspirin ® C 10 šumivých tablet

Můžete mít dnes
Aspirin 500 mg 8 tablet

Aspirin 500 mg 8 tablet

Můžete mít dnes
Anopyrin 400 mg 10 tablet

Anopyrin 400 mg 10 tablet

Můžete mít zítra
Banner
Kyselina acetylsalicylová - Horečka - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kyselina acetylsalicylová - Horečka ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kyselina acetylsalicylová - Horečka lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Acylpyrin 500 mg 10 tablet
5 / 182x
neuzivala som, zasoba do lekarnicky na cestu
Recenze produktu: Aspirin C 20 šumivých tablet
5 / 13x
Kompletně rozpustný
Recenze produktu: Acylpyrin 500mg 15 šumivých tablet
5 / 182x
Rychlý účinek.
Recenze produktu: Aspirin Protect 100 mg 98 tablet
5 / 6x
OK
Recenze produktu: Anopyrin 400 mg 10 tablet
5 / 11x
Není na předpis.
Recenze produktu: Migralgin 20 tablet
5 / 2x
doporučuji
Recenze produktu: Stacyl 100 mg enterosolventní perorální tablety 60 ks
5 / 5x
účiné
Recenze produktu: Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks
5 / 12x
Pomáhá a ekonomické balení mi vydrží cca dva roky, takže se nestane, že aspirin dojde.
Recenze produktu: Aspirin ® C 10 šumivých tablet
5 / 13x
Výborný i na kocovinu :)
Recenze produktu: Stacyl 100 mg 100 tablet
5 / 5x
účinný

Podívejte se na produkty z kategorie Kyselina acetylsalicylová seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Kyselina acetylsalicylová. V kategorii Kyselina acetylsalicylová najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy