L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
59 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pro-Retinol vyhlazující sérum maska 22 g
268,18 Kč / 100 g
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
80 Kč85 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Fructis Color Resist šampon, 250 ml
3,20 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength posilující balzám, 200 ml
4,15 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant roll-on 50 ml
16,60 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


