Zpět do poradny
Dotaz z 14. 1. 2025
Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaké přírodní prostředky nebo doplňky stravy, které je možné brát místo léků při bolesti hlavy? Děkuji.
Na dotaz odpovídá:

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.

Dobrý den,

záleží na tom, čím je bolest hlavy způsobena. Pokud je způsobena tenzí, stresem či problémy s krční páteří, pak by bylo možné doporučit přírodní přípravky jako je např. Blendea BIO Ashwagandha 90 kapslí nebo přípravek na bázi levandulového oleje Lavekan.

Velmi dobře může posloužit i Heřmánkový čaj a přípravky s obsahem hořčíku (viz kategorie Hořčík - magnesium).

S pozdravem

Pavel Horký

 

Užitečné?

Články

Všechny články

Nejhledanější témata

LékyZdraví a prevenceNemoci a příznakyDoplňky stravyBolestLékové interakceInfekceŽenské zdravíDuševní zdravíZažíváníKůžeBylinkyImunitaVitamíny a minerályAntikoncepceTěhotenstvíAntibiotikaMagnesiumProbiotikaIntimní problémyDermokosmetikaDětiPohybový systémMenstruaceAlergieVztahy a sexVýživaHubnutíOči a ušiŽíly a cévyKloubyNervový systémMužské zdravíCholesterol a krevní tlakMočové cestyIntimní hygienaÚsta a zubyVitamin DDiabetesPéče o těloDotaz na lékárnyErekceKašelLaktobacilyHomeopatieEkzémOmega 3-6-9Chřipka a nachlazeníKojeníDýchací soustavaVitamin CBolest v krkuVlasy a nehtyPéče o pleťDezinfekceCestování a výletyHorečka, zvýšená teplotaNespavostNadýmáníDětské nemociRegeneraceZácpaDetoxikaceSpánekAlkoholSportSvalyMazlíčciVaginální infekceMateřství a rodinaKřečové žílyŘedění krveOstropestřecReceptyKrásaOběhový systémPrvní pomocDětská výživaOpalováníDomácnostRýmaNáplastiOparKoronavirusProstataDomácí cvičeníPřírodní kosmetikaInkontinenceSuperpotravinyČlánkyKontraindikaceLepekKosmetika pro mužeVegani a vegetariání

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy