Bolest - Paracetamol - nejkvalitnější produkty

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Kamistad a Emla. V případě, že jste si nevybrali žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Bolest hlavy a migréna, Bolest páteře, kloubů a svalů, Bolest zubů a Menstruační bolesti. Nejlépe hodnoceným výrobkem …

Zobrazit více

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Kamistad a Emla. V případě, že jste si nevybrali žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Bolest hlavy a migréna, Bolest páteře, kloubů a svalů, Bolest zubů a Menstruační bolesti. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Kamistad ústní gel při zánětu a bolesti dásní 10 g.

Cena
Akce a slevy
Sleva (2)
Hodnocení
Trápí mě
Bolest hlavy, migréna (14) Bolest kloubů, svalů (12) Zuby, dásně (11) Menstruační bolesti (10) Horečka (9) Chřipka a nachlazení (3) Kosti, páteř (1) Únava a špatné soustředění (1)
Pro
Pro dospělé (14) Pro děti (12)
Věk
Velikost balení
Forma
Tableta (12) Tvrdé tobolky (1) Čípek (1) Šumivé tablety a granule (1)
Cesta podání
Perorálně - polyká se (13) Rektálně (1)
Účinná látka1
Acidum acetylsalicylicum (11) Acidum ascorbicum (vitamín C) (1) Benzydamin (2) Chondroitin-sulfát (1) Dexibuprofen (1) Dexketoprofen (2) Diclofenac (24) Fluorid sodný (1) Guaifenesin (1) Heparinoid S (1) Ibuprofen (23) Indometacin (1) Lidocain (2) Magnesium (hořčík) (2) Naproxen (5) Nimesulid (2) Paracetamol (15) Propyphenazon (3) Pyridoxin (Vitamín B6) (3) Thiamin (Vitamín B1) (1)
Vlastnosti
V těhotenství (1) Při kojení (1)
Značky
Acifein (1) Ataralgin (1) Cetalgen (1) Galmed (1) Grippostad® (1) Panadol (5) Paralen (2) Saridon (1) Valetol (2)
Produktové řady
Galmed Paramegal (1) Paralen® 500 (2)
Bolest - Paracetamol - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bolest - Paracetamol - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bolest - Paracetamol - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Ibalgin ® 200mg potahované tablety 24 ks
5 / 1x
Všestranné použití
Recenze produktu: Saridon 20 tablet
5 / 13x
Výborný na bolest hlavy
Recenze produktu: Iboval působí proti bolesti, zánětu a horečce 10 měkkých tobolek
5 / 1x
Zabírá i na ženské potíže do 20minut
Recenze produktu: Neurobion 100mg/50mg/1mg 30 tablet
5 / 3x
jsem spokojen,zejména s cenou oproti jiným dodavatelům!
Recenze produktu: Dexoket 25 mg granule - zrněný prášek pro přípravu nápoje 10 ks
5 / 5x
Super
Recenze produktu: Nurofen pro děti 60 mg čípky
5 / 15x
Nurofen čípky zaberou do 15ti minut
Recenze produktu: Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky proti bolesti 20 ks
5 / 12x
super
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek
5 / 21x
Bolest hlavy, menstruační bolest, bolest zubů, hodně pomáhá.
Recenze produktu: Paralen 500 mg 24 tablet
5 / 419x
Účinný, doporučuji.
Recenze produktu: Dexoket 25 mg 10 tablet
5 / 5x
velmi rychlá účinnost

Podívejte se na produkty z kategorie Bolest seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Bolest.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy