Léky na migrénu a bolesti hlavy - Propyphenazon (4 produktů)

Léky na migrénu a bolest hlavy: Účinná úleva pro vaše pohodlí

Bolest hlavy a migrény mohou způsobit velké nepříjemnosti a ovlivňovat tak každodenní život. V této kategorii léků na migrénu a bolest hlavy naleznete široký výběr produktů, včetně …

Zobrazit více

Valetol 24 tablet

Můžete mít zítra

Saridon ® 20 tablet

Můžete mít zítra

Saridon ® 10 tablet

Můžete mít zítra

Valetol 12 tablet

Můžete mít za 7 dní ve středu 19. 6.
Banner
Banner
Léky na migrénu a bolesti hlavy - Propyphenazon - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na migrénu a bolesti hlavy - Propyphenazon ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na migrénu a bolesti hlavy - Propyphenazon lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Paralen ® Extra proti bolesti 500/65mg 24 tablet
5 / 28x
Najlepší od bolesti
Recenze produktu: Nurofen Junior Pomeranč 100 mg 12 měkkých tobolek
5 / 3x
Cukrík je veľmi chutny, dcérka si pochvaľovala.
Recenze produktu: Saridon ® 20 tablet
5 / 13x
Výborný na bolest hlavy
Recenze produktu: Ibalgin ® 200mg potahované tablety 24 ks
5 / 1x
Všestranné použití
Recenze produktu: Panadol Baby 125mg, čípky ke snížení horečky u dětí 10 ks
5 / 17x
Spokojenost.
Recenze produktu: Voltaren Actigo Extra 25 mg tablety proti bolesti 20 tablet
5 / 6x
Voltaren mi pomáhá proti bolesti zad a kolen.
Recenze produktu: Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks
5 / 2x
Pomáhá a dobrá alternativa k jiným analgetikum.
Recenze produktu: Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
5 / 2x
Dobrý proti bolesti, také při nachlazení
Recenze produktu: Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml
5 / 87x
Zatím nepoužitý, koupený preventivně na doporučení spokojené maminky
Recenze produktu: Panadol Extra Novum 500mg/65mg, tablety na bolest a snížení horečky 24 tablet
5 / 3x
super

Bolest hlavy a migrény mohou způsobit velké nepříjemnosti a ovlivňovat tak každodenní život. V této kategorii léků na migrénu a bolest hlavy naleznete široký výběr produktů, včetně oblíbených léků, jako jsou Ibalgin, Paralen a další. Tyto léky jsou navrženy tak, aby vám poskytly rychlou a účinnou úlevu od bolesti hlavy, migrény a souvisejících nepříjemností.

Bolest hlavy a první příznaky

Migrena se často projevuje intenzivní pulzující bolestí hlavy, která může být doprovázena nevolností, zvracením a citlivostí na světlo a zvuk. Existují však také netypické formy, jako je oční migréna, kdy je postižen zrak.

Příčiny bolesti hlavy:

  • Bolesti hlavy mají různé příčiny.
  • U žen jsou často spojeny s menstruačním cyklem, mohou však značit také začínající nachlazení nebo chřipku.
  • Častou příčinou bolesti hlavy je také např. blokáda v oblasti krční páteře (v těchto případech je nejvýhodnější užít přípravek Ataralgin, který obsahuje i látku uvolňující svalové napětí).

Bolest hlavy označovaná jako migréna je chronické onemocnění, projevující se velmi intenzivně pulzující bolestí, zpravidla jednostrannou (postihuje jen jednu polovinu hlavy). Může trvat i několik hodin nebo dokonce dní a doprovázejí ji i další problémy, jako nevolnost, zvracení. Lehčí formy migrény lze tlumit stejně jako bolesti hlavy při nachlazení, tedy některými volně dostupnými analgetiky.

První pomoc při migréně

Při začátku migrenózního záchvatu je klíčové vytvořit klidné prostředí, snížit světelné podněty a přijmout polohu, ve které je pacientovi nejlépe. Užívání léků na bolest hlavy, jako jsou ibalgin, nebo paralen, může pomoci zmírnit intenzitu bolesti.

  • Šumivé tablety a snadné použití k okamžité úlevě

Pro ty, kteří preferují jednoduché a rychlé způsoby užívání léků, jsou v této kategorii dostupné i šumivé tablety. Ty nabízejí nejen účinnost, ale také pohodlí a okamžitou rozpustnost. Bez ohledu na to, zda hledáte konkrétní značku nebo preferujete určitý typ léku, tato kategorie vám umožní najít ten nejvhodnější produkt pro účinnou úlevu od bolesti hlavy a migrény.

Oční migréna a její specifika

Oční migréna, známá také jako migrénová zraková aura, se vyznačuje krátkodobými vizuálními poruchami, jako jsou záblesky světla nebo ztráta zraku. Tyto příznaky obvykle předcházejí samotné bolesti hlavy.

Migréna v těhotenství a bezpečné léky

Migrenózní záchvaty mohou ovlivnit i těhotné ženy. Při volbě léků na bolest hlavy v těhotenství je důležité konzultovat stav s lékařem a vyhnout se přípravkům obsahujícím nesteroidní protizánětlivé látky.

Prevence migrény: životní styl a léky

Prevence migrény zahrnuje úpravu životního stylu, včetně pravidelného spánku, pravidelné fyzické aktivity a omezování stresu. Pro některé pacienty mohou být předepsány i léky, které snižují frekvenci a intenzitu záchvatů.

Podívejte se na produkty z kategorie Migréna a bolest hlavy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Migréna a bolest hlavy. V kategorii Migréna a bolest hlavy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy