Vitamíny a minerály pro těhotné (33 produktů)

Jaké vitamíny jsou v těhotenství nejdůležitější? Během plánování a v prvních týdnech těhotenství je nutné myslet na kyselinu listovou, vitamín B, D, C, jód, železo a hořčík. Dostatečný přísun vitamínů a minerálů je důležitý pro správný vývoj plodu a fyzické i psychické zdraví maminky.

 Zobrazit více

Jaké vitamíny jsou v těhotenství nejdůležitější? Během plánování a v prvních týdnech těhotenství je nutné myslet na kyselinu listovou, vitamín B, D, C, jód, železo a hořčík. Dostatečný přísun vitamínů a minerálů je důležitý pro správný vývoj plodu a fyzické i psychické zdraví maminky.

Vitamíny a minerály pro těhotné poskytují vyvážený poměr všech potřebných látek, které jsou nezbytné pro zdraví dítěte i matky. Vitamíny a minerály pro těhotné mají příznivý vliv na metabolismus, přispívají k tvorbě červených krvinek, napomáhají k ochraně buněk před volnými radikály, snižují únavu a podporují správnou výživu pleti a vlasů. Doplňky stravy pro těhotné je vhodné užívat již několik týdnů před početím. 

V této kategorii Vitamíny a minerály pro těhotné nabízíme 34 výrobků, u 1 z nich můžete mít poštovné zdarma. Uživatelé si oblíbili značky Verra, VitaHarmony a Vely. Nejlépe hodnoceným produktem je Femibion 1 Plánování a první týdny těhotenství 28 tablet.

Product image

Verra Komplex po porodu 90 kapslí

Můžete mít dnes669 Kč
Product image

Verra Premium Omega-3, 90 kapslí

Můžete mít dnes940 Kč
Banner
Vitamíny a minerály pro těhotné - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vitamíny a minerály pro těhotné ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vitamíny a minerály pro těhotné lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: GS Mamavit 30 tablet
5 / 7x
Výhodné balení, spousta vitamínů v jedné tabletě. Tablety jsou trošku větší, může někomu dělat problém s horším polykáním
Recenze produktu: Chytré miminko Superfolin 1 PLAN 30 tablet
5 / 14x
Užívám při druhém těhotenství, jelikož jsem užívala i při tom prvním a dcerka je zdravá a šikovná, tak to asi funguje :)
Recenze produktu: Chytré miminko s DHA 30 tablet + 30 kapslí
5 / 8x
Vše ok
Recenze produktu: Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním 90 tablet
5 / 18x
Výborné vitamíny, obsahujú všetko čo je potrebné, systém postupného uvoľňovania účinných látok je plus.
Recenze produktu: Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním 30 tablet
5 / 18x
Výborný doplnok, som spokojná
Recenze produktu: VIP Mami Quattro+ 30 tablet + 30 kapslí
5 / 2x
Hodnotím že obsahuje hodně vitamínů, je to výhodné balení.
Recenze produktu: Jamieson Prenatal multivitamín 100 tablet
5 / 2x
Výborné vitamíny pre budúce mamičky, majú pozitívny účinok na pleť aj na vlasy. Odporúčam.
Recenze produktu: Verra Komplex Plodnost & Těhotenství 60 kapslí + Plodnost Booster pro muže 180 kapslí
5 / 1x
Super :)
Recenze produktu: Kendamil Kendamum nápoj pro těhotné a kojící ženy 800 g
5 / 3x
Instantní nápoj Kendamum mě velice mile překvapil. Dlouho jsem váhala s koupí kvůli ceně. Nakonec jsem ale neodolala, protože mě v posledních dnech přepadává chuť na sladké, a proto jsem se rozhodla spojit příjemné s užitečným. A povedlo se. Nápoj má příjemnou banánovou chuť. Při přípravě požívám o trochu více vody, protože na mě byl až moc sladký. Rozhodně s ním nenahrazuji žádné jídlo, spíš si ho přes den udělám, když mě přepadne chuť na sladké, případně ho přidám ke své svačině. Nakonec mi stačí pouze jeden nápoj denně, i když výrobce výrobce uvádí, že doporučená denní dávka jsou dva nápoje. Už k němu neberu žádné další vitamíny pro těhotné.
Recenze produktu: Verra Premium Kolagen 378 g
5 / 1x
Až čas ukáže, zdali má tento produkt výsledky, které slibuje, ale od značky Verra tyto výsledky očekávám. Tento kolagen mohu zejména doporučit kvůli své chuti - jedná se prakticky o prášek bez jakékoliv chuti, což velmi oceňuji, neboť obdobné kolagenové drinky mají většinou spíše chuť odpudivou a tím pádem vás nemotivují k dalšímu užívání.

Produkty z kategorie Vitamíny a minerály pro těhotné jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Vitamíny a minerály pro těhotné seřazené od těch nejlevnějších. Vitamíny a minerály pro těhotné jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.