Ibuprofen - nejkvalitnější produkty (32 produktů)

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce …

Zobrazit více

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pro děti bezpečná. Před podáváním léku dětem si ale vždy přečtěte příbalový leták a doporučené dávkování.

Léky s ibuprofenem

Ibuprofen je dostupný ve formě tablet, kapslí, čípků a sirupu pro děti nebo k lokálnímu užití ve formě gelu, krému, či náplastí.   Nejznámější léky s obsahem ibuprofenu se prodávají pod názvem Ibalgin, Nurofen nebo třeba Brufen. Nabízíme i přípravky s rychlejším nástupem účinku - obecně bývají označeny slovem rapid (Ibalgin Rapidcaps, Brufen rapid). V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravek s obsahem dexibuprofenu. To je pravotočivá izoforma ibuprofenu, která je účinnější a ve srovnání s ibuprofenem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování (Ibolex). 

Ibuprofen a další účinné látky

  • kofein - ibuprofen se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Ibalgin Plus)
  • paracetamol - kombinace těchto látek má synergický efekt, což znamená, že výsledný účinek současně působících složek je větší než součet účinků jednotlivých složek (Cetalgen)

 

V této kategorii Ibuprofen je k dispozici 32 výrobků, u 1 můžete mít dodání zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Nurofen, Brufen a Ibalgin. Nejlépe hodnoceným produktem je Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Nurofen 200 mg léčivé náplasti 4 ks

Nurofen 200 mg léčivé náplasti 4 ks

Můžete mít dnes
Ibalgin Duo Effect krém 100 g

Ibalgin Duo Effect krém 100 g

Můžete mít dnes
Dolgit dermální krém 150 g

Dolgit dermální krém 150 g

Můžete mít dnes
Dolgit krém 100 g

Dolgit krém 100 g

Můžete mít dnes
Ibalgin 50mg/g krém 100 g

Ibalgin 50mg/g krém 100 g

Můžete mít dnes
Nurofen Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek

Nurofen Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek

Můžete mít dnes
Banner
Ibalgin 50mg/g gel 100 g

Ibalgin 50mg/g gel 100 g

Můžete mít dnes
Brufen 400mg 100 tablet

Brufen 400mg 100 tablet

Můžete mít dnes
Nurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 100 ml

Nurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 100 ml

Můžete mít dnes
Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Můžete mít dnes
Banner
Ibalgin ® 50 mg/g gel 50 g

Ibalgin ® 50 mg/g gel 50 g

Můžete mít dnes
Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Můžete mít dnes
Ibalgin 400mg 48 tablet

Ibalgin 400mg 48 tablet

Můžete mít dnes
Brufen 400mg 30 tablet

Brufen 400mg 30 tablet

Můžete mít dnes
Nurofen 200 mg 24 tablet

Nurofen 200 mg 24 tablet

Můžete mít dnes
Nurofen 400 mg 24 tablet

Nurofen 400 mg 24 tablet

Můžete mít dnes
Ibalgin 400mg 24 tablet

Ibalgin 400mg 24 tablet

Můžete mít dnes
Nurofen 200 mg 12 tablet

Nurofen 200 mg 12 tablet

Můžete mít dnes
Ibalgin 200mg 12 tablet

Ibalgin 200mg 12 tablet

Můžete mít dnes
Dolgit dermální gel 150 g

Dolgit dermální gel 150 g

Můžete mít za 7 dní ve středu 31. 7.
Dolgit dermální gel 50 g

Dolgit dermální gel 50 g

Můžete mít za 7 dní ve středu 31. 7.
Ibuprofen - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ibuprofen - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ibuprofen - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Nurofen 200mg léčivá náplast 4 ks
5 / 5x
Naozaj ucinna naplast, jednoducha aplikacia, citelny efekt, po nalepeni vyrazny a takmer okamzity nastup, avsak slubovany 24 h ucinok som nebadala (maximalne 10-12 hodin), dobre drzi, neodlepuje sa, odporucam
Recenze produktu: Nurofen Junior Pomeranč 100 mg 12 měkkých tobolek
5 / 3x
Cukrík je veľmi chutny, dcérka si pochvaľovala.
Recenze produktu: Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml
5 / 87x
Zatím nepoužitý, koupený preventivně na doporučení spokojené maminky
Recenze produktu: Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
5 / 2x
Dobrý proti bolesti, také při nachlazení
Recenze produktu: Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks
5 / 2x
Pomáhá a dobrá alternativa k jiným analgetikum.
Recenze produktu: Brufen Rapid 400mg 24 tablet
5 / 1x
Opět jsem byla velice spokojená i s paní magistrou, která mi lék vydávala a ještě nějaký hledala na moji žádost. Děkuji, S pozdravem, J.Studničná
Recenze produktu: Nurofen 200mg léčivá náplast 2 ks
5 / 5x
Dobra cena ucinkuje
Recenze produktu: Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet
5 / 3x
super
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek
5 / 21x
Zabírá dobře a nebolí mě po něm žaludek
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek
5 / 21x
Bolest hlavy, menstruační bolest, bolest zubů, hodně pomáhá.

Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Ibuprofen. Podívejte se na produkty z kategorie Ibuprofen seřazené od těch nejprodávanějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy