Ibuprofen - Pro děti - nejlevnější produkty

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pr…

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pro děti bezpečná. Před podáváním léku dětem si ale vždy přečtěte příbalový leták a doporučené dávkování.

Léky s ibuprofenem

Ibuprofen je dostupný ve formě tablet, kapslí, čípků a sirupu pro děti nebo k lokálnímu užití ve formě gelu, krému, či náplastí.   Nejznámější léky s obsahem ibuprofenu se prodávají pod názvem Ibalgin, Nurofen nebo třeba Brufen. Nabízíme i přípravky s rychlejším nástupem účinku - obecně bývají označeny slovem rapid (Ibalgin Rapidcaps, Brufen rapid). V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravek s obsahem dexibuprofenu. To je pravotočivá izoforma ibuprofenu, která je účinnější a ve srovnání s ibuprofenem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování (Ibolex). 

Ibuprofen a další účinné látky

  • kofein - ibuprofen se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Ibalgin Plus)
  • paracetamol - kombinace těchto látek má synergický efekt, což znamená, že výsledný účinek současně působících složek je větší než součet účinků jednotlivých složek (Cetalgen)

 

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Ibalgin, Dolgit a Vitabalans. Nejlépe hodnoceným produktem je Nurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 100 ml. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Zobrazit celý popis

13 produktů

Produkty

Košík aktualizován
Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
2x

Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí a tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Můžete mít zítra Můžete mít zítra
69 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
69 Kč
Košík aktualizován
Dolgit dermální gel 50 g
V košíku máte 0 ks za Zdarma
2x

Dolgit dermální gel 50 g

Vysoce efektivní přípravek v lokální léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému. Můžete mít zítra Můžete mít zítra
107 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
107 Kč
Košík aktualizován
Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet 24 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
1x

Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet 24 tablet

Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních bolestí a nachlazení. Můžete mít zítra Můžete mít zítra
111 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
111 Kč
Košík aktualizován
Otestováno
Dolgit krém 100 g
V košíku máte 0 ks za Zdarma
32x

Dolgit krém 100 g

Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Můžete mít zítra Můžete mít zítra
PILULKA CENA
162 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
162 Kč
Košík aktualizován
Dolgit dermální krém 150 g
V košíku máte 0 ks za Zdarma
32x

Dolgit dermální krém 150 g

Přináší úlevu od bolesti pohybového ústrojí. Vhodný po úrazech, u akutních či chronických obtíží. Léčba otoků i zánětů. Můžete mít zítra Můžete mít zítra
230 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
230 Kč
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Podívejte se na produkty z kategorie Ibuprofen seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Ibuprofen najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Ibuprofen seřazené od těch nejprodávanějších.