L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 257 Medium Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 120 Classic Ivory rozjasňující pudr 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 255 Soft Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
189 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Glue in spray lak na vlasy 200 ml
9,45 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 262 Black Brown 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Niacinamide Bright hydratační krém proti tmavým skvrnám 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Skin Pore Eraser Podkladová báze 22 ml
90,45 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 10 Dreamer 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Cica Urea Repair+ Tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long obnovující šampon 700 ml
2,84 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal mascara 100% black řasenka, 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort obnovující tělová péče i pro pokožku se sklonem k atopii, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Urea Cica Repair+ regenerační tělová péče pro velmi suchou a hrubou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


