L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Color Vive šampon, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pure tonikum 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long Air Volume Suchý Šampon 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
New York Superstay Vinyl Ink 110 Awestruck tekutá rtěnka 4.2 ml
664,29 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Lift řasenka 9.6 ml
217,71 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ noční krém 50 ml
47,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ denní krém 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Paletka 16 očních stínů Nudes of New York 18 g
1 994,44 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Medium 4-5 tónující sérum 30 ml
113,00 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long Waterfall Waves Mousse, 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 250 ml
4,76 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 35+ Denní krém 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


