sport

Ne nadarmo se říká „sportem ku zdraví“. Pilulka je tu pro vás, ať už s pravidelným pohybem začínáte nebo jste zkušení sportovci. Máme tu návody a tipy ohledně hubnutí, detoxu, zdravé stravy či budování svalů. Najděte si ke zdravému pohybu svou cestu a objevte naši nabídku doplňků stravy, proteinů a další sportovní výživy.

Online seriál

Objevte tipy na nakupnutí ke cvičení, ale i na vhodné suplementy po sportu.
Zjistit více

Víte, jak rychle shodit kila? Mrkněte na redukční diety a pojďte si s námi dát i výzvu.
Zjistit více

Objevte suplementy, které Vám pomůžou ochránit vaše klouby a regenerovat vaše svaly.
Zjistit více

Cvičte živě s Kačkou. Cvičíte rádi doma? Poj'dte se přidat k nám a cvičit společně.
Zjistit více

Objevte výhodné nakupování pro sportovce

hhh

Co od sportu očekáváte?

Chci zhubnout

Chci zhubnout

Redukční diety, které skutečně fungují

Pro zdravé a efektivní hubnutí je třeba myslet na svůj denní příjem kalorií, to je základ každé diety. Pak už se postupy liší – jíst méně sacharidů, nebo téměř žádné? O co vlastně jde v keto dietě? Poznejte 4 druhy diet a najděte pro sebe tu nejvhodnější.


Zjistit více

Chci nabrat hmotu

Chci nabrat hmotu

Vše, co vás zajímá o růstu svalů

Toužíte po pekáči buchet na břiše? Pak se připravte na sobě opravdu makat. Samotný trénink však svaly nevykouzlí, bude třeba odbourat tuky a změnit výživu pro růst svalové hmoty. Náš stručný průvodce vám pomůže se zorientovat.


Zjistit více

Chci zdravě jíst

Chci zdravě jíst

Objevte sílu superpotravin

Pohyb a jídelníček bohatý na vitamíny a minerály, to jsou jistě dva nejdůležitější aspekty zdravého životního stylu. Podpořte svůj organismus přírodní cestou a zařaďte do své stravy tzv. superpotraviny, které dodají tělu celou řadu prospěšných látek.


Zjistit více

Chci detox

Chci detox

Pociťte vlnu nové energie

Detoxikace organismu v tomto případě znamená zmáčknout pomyslné tlačítko „reset“ vašeho těla. Pročistíte tak své zažívání a získáte spoustu energie pro další aktivity. Prohlédněte si základní pravidla detoxu, které vám pomohou osvěžit metabolismus.


Zjistit více

prom-in
Ako ochrániť kĺby a väzy Kĺbová výživa JOINT CARE DRINK
g

Jak vybrat výživu pro sportovce

Pro ještě lepší výsledky

Svou fyzickou snahu můžete podpořit výběrem vhodných doplňků stravy, jako jsou proteiny, gainery, aminokyseliny a další. Nevíte, které se nejlépe hodí k vašemu sportování? Na to je tu náš stručný průvodce.


Zjistit více

Regenerace po cvičení

Odpočinek a výživa pro vaše svaly a klouby

Součástí úspěšného tréninku je i odpočinek. Při regeneraci dochází k opravě namožených svalů, proto je důležité po pořádném cvičení i pořádně odpočívat. Tady se dozvíte, čím podpořit své tělo po zátěži.


Zjistit více

Gainer

„Sachariďák“ pro ty, co chtějí budovat hmotu

Mezi sportovci se mu často hovorově přezdívá „sachariďák“ a je ideální volbou pro všechny aktivní sportovce, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu a zároveň navýšit svoji hmotnost.


Zjistit více

Proteiny

Jaký je rozdíl mezi proteintem na hubnutí a proteinem na růst svalů?

Při doplňování bílkovin je nutné zohlednit vaši fyzickou aktivitu, fázi tréninku a v neposlední řadě neopomenout ani na počítání bílkovin, které přijmete z běžné denní stravy.


Zjistit více

Kreatin

Když chcete ze svalů dostat maximum

Kreatin prodlouží dobu, jakou svaly vydrží pod vysokou zátěží. Zlepší krátkodobou fyzickou sílu, oddálí únavu a pomůže vám s budováním svalové hmoty. Poznejte výhody, druhy a správné dávkování kreatinu.


Zjistit více

Aminokyseliny

Zdroj energie a výživy při vysoké zátěži

Aminokyseliny vám dodají potřebnou energii pro ještě delší trénink. Pomohou zvýšit váš výkon, podpoří růst svalů a zlepší regeneraci po cvičení. Vše, co chcete o aminokyselinách vědět, zjistíte zde.


Zjistit více

d

Novinky ze sportu

d