Back to school

Prázdniny a čas dovolených se pomalu končí a je potřeba vrátit se zas do reality. Přechod z léta do podzimu může být pro všechny z nás zkouškou imunity. Musíme si ji udržet funkční a to zejména díky zdravé stravě a pohybu, ale můžeme to podpořit i správnými doplňky stravy.

Silná imunita

Jak posílit imunitu? „Cé“ je správně.

Chřipka a trávící potíže

Když už řádí nemoci, zaútočte zpátky!

Zdravé tělo i mysl

Nervy v kýblu? Hoďte se do zenu.

Zdravé svačinky

Bez zdravé snídaně ani ráno!

Silná imunita

imunita

Dny se pomalu zkracují, venku se ochlazuje a naše tělo potřebuje více energie. Nenechte si vyčerpat zásoby živin a sáhněte po doplňcích stravy, které vám doplní potřebný příjem všech nezbytných vitamínů a minerálů. Vyberte si z nabídky produktů pro děti i dospělé, a prohlédněte si i přírodní varianty doplňků.

Zdraví a silná imunita pro děti

Jak předcházet nemoci s přírodní pomocí?

Chřipka a trávící potíže

Chřipka a trávicí potíže

Chřipka a trávící potíže

Pokud již nemoc u vás propukla, nezoufejte. Podzim si s sebou nese i vyšší riziko nákazy virovými infekcemi. Mějte po ruce účinné léky, které vás zbaví nepříjemné bolesti v krku, nachlazení nebo chřipky. Nemoc může být spojena také se zažívacími potížemi, které naruší vás střevní mikrobiom. S tím vám pomohou laktobacily, které se doporučují užívat také po užívání antibiotik.

Pro zdravý střevní mikrobiom

Zdravé tělo i mysl

Zdravé tělo i mysl

Zdravé tělo i mysl

V boji pro silnou imunitu je právě psychická pohoda polovinou úspěchu. S příchodem podzimu je venku dřív tma, a padá na nás únava a vyčerpání. Chybějící energii dočerpejte pomocí magnézia, a hoďte se do pohody s doplňky pro zdravý spánek.

Zdravý organismus navenek i uvnitř

Zdravé svačinky

Zdravé svačinky

Zdravé svačinky

Jaké svačinky jsou ty zdravé? Pokud potřebujete doplnit energii během dne, zkuste zdravé potraviny jako jsou oříšky, sušené nebo lyofilizované ovoce. Pokud preferujete slané svačinky, je pro vás sušené maso jako vyšité. Pro ty nejmenší jsme si přichystali chutné přesnídávky nebo sušenky.

Uvod