Banner
Deficit

O kalorickém deficitu jste už jistě slyšeli. Jednoduše řečeno je to stav, kdy tělo spaluje víc kalorií, než kolik získává z potravy. To znamená, že přijímáme méně kalorií, než naše tělo potřebuje pro udržení váhy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo, bude to chtít buď snížit svůj příjem kalorií nebo zvýšit fyzickou aktivitu. S našimi pomocníky to půjde o něco snáz. Zvažte koupi chytré váhy, hodinek nebo analyzátoru tuku.

Tristar Tyčový mixér MX-4842PR

Můžete mít za 2 dny ve středu 26. 6.
779 Kč
Niceboy

Niceboy ION Smart Scale White

Můžete mít dnes

Niceboy Hive Beans White

Můžete mít dnes

Niceboy ® X-Fit Watch Pixel

Můžete mít dnes

Niceboy HIVE Pods 3 Ultra

Můžete mít dnes
Bílkoviny

Je také důležité sledovat svůj příjem makroživin, jako jsou bílkoviny, sacharidy a tuky. A jak do jídelníčku dostat uspokojivé množství bílkovin? Kromě živočišné stravy, můžete sáhnout i po oříšcích, luštěninách nebo obilovinách, které zároveň obsahují i vlákninu. Ideální denní dávka zeleniny je větší množství než velké. Během budování formy mějte doma vždycky zásobu proteinu. Máme syrovátkový, rostlinný i protein na hubnutí. Zkrátka který je libo.

Trénink

Pravidelný silový trénink je přesně ten typ pohybové aktivity, který promění tukové zásoby v ty svalové. Samozřejmě je zapotřebí občas těžké váhy vyměnit za kardio. Jděte si zaběhat nebo vyrazte na cyklovýlet. Pak si skočte pro fitness pomůcky a sportovní nakopávače a proces „zvedání“ může začít:

  1. Nejdřív zvedneme zadek,
  2. pak činky,
  3. a nakonec sebevědomí :)

Prom-In JOINT CARE DRINK grep 280 g

Můžete mít za 3 dny ve čtvrtek 27. 6.

Maxxwin Šejkr černý

Můžete mít za 3 dny ve čtvrtek 27. 6.

Nezapomeňte na relaxaci po cvičení!

Doplňky

Upravili jste jídelníček, začali jste holdovat pohybu a teď přemýšlíte, co dál? Za zvážení stojí doplňky stravy na hubnutí, které snižují chuť k jídlu a podporují spalování tuků. Pokud máte problém se zavodněním, vyzkoušejte bylinné čaje, zelený ječmen nebo ostropestřec. Síla bylin je v kombinaci s pestrou stravou a pravidelným pohybem během procesu hubnutí k nezaplacení.

Pilulka

Aporosa Klouby 120 tablet

Můžete mít dnes

MOVit Energy Dr. Booster 60 tablet

Můžete mít za 8 dní v úterý 2. 7.
Patička