L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 04 Silk 5.4 ml
312,96 Kč / 10 ml
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss Lesk na rty 02 Ice 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 05 Petal 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 03 Moon 5,4ml 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Intense Black Prodlužující řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Great Lash černá řasenka 12,5ml 12.5 ml
103,20 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 115 Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 877,78 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
189 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 120 Classic Ivory rozjasňující pudr 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
159 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Smoky Eyes Black 10.7 ml
148,60 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match sjednocující kompaktní pudr 3D/3W Golden Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon barvené vlasy 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Balzám barvené vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Color Tattoo 24H eye stix 25 I am Determined tužka na oči 3v1, 1.4 g
14 928,57 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match pudr 2.N 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


