L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 005 On It tužka na rty 1.2 g
13 250,00 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 002 Lets Bounce tužka na rty 1.2 g
11 583,33 Kč / 100 g
109 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active čistící gel proti černým tečkám 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler Hyaluron vyplňující noční krém 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 001 Crop T 1 ks
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H, Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara Extra Black Extra černá řasenka 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 004 Out Of Line tužka na rty 1.2 g
13 250,00 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic roll-on oční krém 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
92 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Carbon Protect Pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,13 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
101 Kč109 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Dream Long šampon 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible 24h More Than Concealer 325 Bisque korektor 11 ml
290,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
NY Falsies Lash Lift EXTRA BLACK prodlužující a zhušťující řasenka 9.6 ml
228,13 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss Šampon pro více lesku 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Instant Eye Bag Eraser na otoky a váčky pod očima 15 ml
239,33 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


